Atribuită
Cumpărare directă
SCUTECE (5-9 kg;12-25 kg);Servetele umede;SAMPON PAR SI CORP 200 ML? (fara lacrimi) DALIN
- Număr anunț
- DA33624885
- Autoritate contractantă
- Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
- Furnizor / câștigător
- TG SOLUTIONS COM SRL (CUI 14685818)
- Cod CPV
- 33751000-9 · Scutece de unica folosinta (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.087,80 RON
- Valoare atribuită
- 6.087,80 RON
- Data publicării
- 10.07.2023 11:08
- Data finalizării
- 11.07.2023 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.