Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE IGIENICA JUMBO ALBA-1520 BUC/ROLA Ø 5CM, 2STR 15.5GR
- Număr anunț
- DA33624938
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02638 (CUI 4265965)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
- Cod CPV
- 33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.732 RON
- Valoare atribuită
- 1.732 RON
- Data publicării
- 10.07.2023 11:08
- Data finalizării
- 11.07.2023 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.