Atribuită Cumpărare directă

Apa minerala/ plata 2l

Număr anunț
DA33625016
Autoritate contractantă
UNITATEA DE MANAGEMENT CAPUSU DE CAMPIE (CUI 4323268)
Furnizor / câștigător
VICONSIT SRL (CUI 23067689)
Cod CPV
15981000-8 · Apa minerala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
164,16 RON
Valoare atribuită
164,16 RON
Data publicării
10.07.2023 11:08
Data finalizării
11.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

164,16 RON

din 164,16 RON estimat