Atribuită
Cumpărare directă
UNITATE DE IMAGINE COMPATIBILA PENTRU IMPRIMANTA DELL 1720
- Număr anunț
- DA33625158
- Autoritate contractantă
- CASA JUDETEANA DE PENSII NEAMT (CUI 13598004)
- Furnizor / câștigător
- NIRA ENGINEERING S.R.L. (CUI 47887317)
- Cod CPV
- 30124200-6 · Kituri pentru cuptor (fuser) (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100,84 RON
- Valoare atribuită
- 100,84 RON
- Data publicării
- 10.07.2023 11:08
- Data finalizării
- 11.07.2023 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.