Atribuită Cumpărare directă

PACHET SERVICII REPARATII COPIATOARE

Număr anunț
DA33625503
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC ASEZAMINTELE BRANCOVENESTI DABULENI (CUI 5764980)
Furnizor / câștigător
COPY SYSTEM SERVICE SRL (CUI 18589139)
Cod CPV
50313100-3 · Servicii de reparare a fotocopiatoarelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
489,92 RON
Valoare atribuită
489,92 RON
Data publicării
10.07.2023 11:08
Data finalizării
13.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

489,92 RON

din 489,92 RON estimat