Atribuită Cumpărare directă

PACHET CARTUSE SI REUMPLERI TONER IMPRIMANTE

Număr anunț
DA33625519
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC ASEZAMINTELE BRANCOVENESTI DABULENI (CUI 5764980)
Furnizor / câștigător
COPY SYSTEM SERVICE SRL (CUI 18589139)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.458,04 RON
Valoare atribuită
1.458,04 RON
Data publicării
10.07.2023 11:08
Data finalizării
13.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.458,04 RON

din 1.458,04 RON estimat