Atribuită Cumpărare directă

APA MIN NECARB 2L BORSEC.

Număr anunț
DA33625745
Autoritate contractantă
Teatrul Dramatic Elvira Godeanu (CUI 14738912)
Furnizor / câștigător
CARREFOUR ROMANIA SA (CUI 11588780)
Cod CPV
15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
210,09 RON
Valoare atribuită
210,09 RON
Data publicării
10.07.2023 11:08
Data finalizării
11.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

210,09 RON

din 210,09 RON estimat