Atribuită Cumpărare directă

BRUFEN 400mg x 30 cpr (IBUPROFENUM)/NUROFEN

Număr anunț
DA33625789
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA GIURGIU (CUI 7709183)
Furnizor / câștigător
ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
Cod CPV
33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
279,80 RON
Valoare atribuită
279,80 RON
Data publicării
10.07.2023 11:08
Data finalizării
11.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

279,80 RON

din 279,80 RON estimat