Atribuită Cumpărare directă

Pansament hemostatic non-compresiv, din celuloza neoxidata, WoundClot Trauma - 8x20cm

Număr anunț
DA33625790
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Arad (CUI 7422690)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
Cod CPV
33141110-4 · Pansamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.777,20 RON
Valoare atribuită
4.777,20 RON
Data publicării
10.07.2023 11:08
Data finalizării
11.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.777,20 RON

din 4.777,20 RON estimat