Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE REPARATII SI INTRETINERE CLADIRI

Număr anunț
DA33625946
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 RACHITI (CUI 25254683)
Furnizor / câștigător
EXPERT MESERIAŞUL SRL (CUI 32884258)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.817,64 RON
Valoare atribuită
3.817,64 RON
Data publicării
10.07.2023 11:08
Data finalizării
11.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.817,64 RON

din 3.817,64 RON estimat