Atribuită Cumpărare directă

500-Pachet articole sportive pentru Scoala de vara

Număr anunț
DA33625979
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 7 (CUI 20769301)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT SRL (CUI 23727785)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.255 RON
Valoare atribuită
2.255 RON
Data publicării
10.07.2023 11:08
Data finalizării
11.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.255 RON

din 2.255 RON estimat