Atribuită Cumpărare directă

componente retea intranet spital

Număr anunț
DA33626063
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Capalnas (CUI 3678394)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
Cod CPV
30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.230 RON
Valoare atribuită
3.230 RON
Data publicării
10.07.2023 11:08
Data finalizării
11.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.230 RON

din 3.230 RON estimat