Atribuită
Cumpărare directă
ADV1372590 “Achiziție de lichide speciale”
- Număr anunț
- DA33626123
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - U.M. 02000 (CUI 16020314)
- Furnizor / câștigător
- AUTOCOM TEHNOSERVICE (CUI 38114843)
- Cod CPV
- 09211650-2 · Lichid de frana (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.354 RON
- Valoare atribuită
- 2.354 RON
- Data publicării
- 11.07.2023 11:08
- Data finalizării
- 12.07.2023 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.