Atribuită Cumpărare directă

Achizitie RCA autoutilitara SB 27 PCM

Număr anunț
DA33626486
Autoritate contractantă
Primaria orasului Copsa Mica (CUI 4406207)
Furnizor / câștigător
FORSAFE BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 31314909)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.302 RON
Valoare atribuită
2.302 RON
Data publicării
11.07.2023 11:08
Data finalizării
12.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.302 RON

din 2.302 RON estimat