Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
Servicii de proiectare si asistenta tehnica la obiectivul de investitii „Complex de servicii sociale pentru persoane varstnice in Comuna Maciuca, judetul Valcea”, SMIS 116693
- Număr anunț
- SCN1009150
- Autoritate contractantă
- Comuna Maciuca (CUI 2541584)
- Furnizor / câștigător
- SFERA CON SRL (CUI 14825890)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 108.500,45 RON
- Valoare atribuită
- 108.000 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 01.08.2018 11:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1006221
- Termen limită
- 24.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1016786
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 18. SF cu elemente DALI.pdf.p7s
- Anexa 19. SF - Planse arhitectura.pdf.p7s
- Anexa 1 criteriu de atribuire PT si AT 12.07.2018.doc.p7s
- Anexa 20. SF - Planse instalatii electrice.pdf.p7s
- Anexa 21. SF - Planse instalatii termice, sanitare, ventilatii.pdf.p7s
- Anexa 22. Certificat urbanism.pdf.p7s
- Anexa 23. Extras de carte funciara.pdf.p7s
- Anexa 24. Plan de amplasament.pdf.p7s
- Anexa 25. Expertiza tehnica.pdf.p7s
- Anexa 27 Audit energetic+certificat .pdf.p7s
- Anexa 29. Studiu Geotehnic.pdf.p7s
- caiet sarcini 19.07 SMIS 116693.pdf.p7s
- contract proiectare maciuca refacut 12.07.2018.doc.p7s
- FisaDate_DF1016786.pdf
- Formulare finale proiectare 2018.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SFERA CON SRL CUI RO 14825890
Subcontractanți 1
ELDAM SRL CUI RO 23336469
Valoare atribuită
108.000 RON
din 108.500,45 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 500,45 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.