Atribuită Cumpărare directă

Consultanta pentru elaborare cerere de finantare PNRR Componenta 15 - Scoli Verzi

Număr anunț
DA33626664
Autoritate contractantă
COMUNA IPOTESTI (CUI 4244172)
Furnizor / câștigător
REGIONAL CONSULTING SRL (CUI 14273957)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.000 RON
Valoare atribuită
45.000 RON
Data publicării
11.07.2023 11:08
Data finalizării
12.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.000 RON

din 45.000 RON estimat