Atribuită Cumpărare directă

Reparatii electropompe

Număr anunț
DA33627127
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI 16468149)
Furnizor / câștigător
AUTOMATICA BOB S.R.L. (CUI 28321477)
Cod CPV
50511000-0 · Servicii de reparare si de intretinere a pompelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.800,12 RON
Valoare atribuită
38.800,12 RON
Data publicării
11.07.2023 11:08
Data finalizării
14.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.800,12 RON

din 38.800,12 RON estimat