Atribuită Cumpărare directă

Materiale proiect 6635/23.05.2023 8877 EU

Număr anunț
DA33628998
Autoritate contractantă
Universitatea pentru Științele Vieții “Ion Ionescu de la Brad” din Iaşi (CUI 31599784)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.225 RON
Valoare atribuită
11.225 RON
Data publicării
11.07.2023 11:08
Data finalizării
11.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.225 RON

din 11.225 RON estimat