Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii si igienizare scoli comuna Gaiseni
- Număr anunț
- DA33629207
- Autoritate contractantă
- Comuna Gaiseni (CUI 5123578)
- Furnizor / câștigător
- P & P DESIGN CONSTRUCT S.R.L. (CUI 47562447)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 343.100 RON
- Valoare atribuită
- 343.100 RON
- Data publicării
- 11.07.2023 11:08
- Data finalizării
- 12.07.2023 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.