Atribuită Cumpărare directă

CHEC CU MORCOV SI ANANAS 100GR

Număr anunț
DA33629524
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT TRENULETUL VESELIEI (CUI 17965669)
Furnizor / câștigător
LUDIMI PRODCOM S.R.L. (CUI 8075238)
Cod CPV
15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
233,75 RON
Valoare atribuită
233,75 RON
Data publicării
11.07.2023 11:08
Data finalizării
12.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

233,75 RON

din 233,75 RON estimat