Atribuită Cumpărare directă

Acces Point wireless de interior Unifi Ubiquiti U6-LITE, 2,4GHz/5Ghz, 300Mbps/1201Mbps

Număr anunț
DA33630369
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI 25051565)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.153,44 RON
Valoare atribuită
4.153,44 RON
Data publicării
11.07.2023 11:08
Data finalizării
12.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.153,44 RON

din 4.153,44 RON estimat