Atribuită
Cumpărare directă
Elaborare documentație tehnico - economică lucrări scenariu de securitate la incendiu Muzeul de Artă
- Număr anunț
- DA33630441
- Autoritate contractantă
- MUZEUL JUDETEAN AURELIAN SACERDOTEANU (CUI 2541240)
- Furnizor / câștigător
- DASPRO CONSULTING SRL (CUI 18917333)
- Cod CPV
- 71221000-3 · Servicii de arhitectura pentru constructii (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.000 RON
- Valoare atribuită
- 20.000 RON
- Data publicării
- 11.07.2023 11:08
- Data finalizării
- 12.07.2023 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.