Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE PROIECTARE FAZA SFz/DALI - LUCRARI DE MODERNIZARE SI ASFALTARE DRUMURI LOCALE

Număr anunț
DA33630555
Autoritate contractantă
COMUNA TETOIU (CUI 2541746)
Furnizor / câștigător
DASPRO CONSULTING SRL (CUI 18917333)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.500 RON
Valoare atribuită
44.500 RON
Data publicării
11.07.2023 11:08
Data finalizării
12.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.500 RON

din 44.500 RON estimat