Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de sonorizare evenimente sportive - Campionat Național înot, Târgu Mureș 14-17 iulie 2023.
- Număr anunț
- DA33631906
- Autoritate contractantă
- Federatia Romana de Natatie si Pentatlon Modern (CUI 10062779)
- Furnizor / câștigător
- AGILE LINE S.R.L. (CUI 32764740)
- Cod CPV
- 79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 11.07.2023 11:08
- Data finalizării
- 11.07.2023 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.