Atribuită Cumpărare directă

Monitor LED TN Lenovo 21.5", Full HD, HDMI, VGA, 5ms, 75Hz, Black

Număr anunț
DA33632284
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
369,60 RON
Valoare atribuită
369,60 RON
Data publicării
11.07.2023 11:08
Data finalizării
12.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

369,60 RON

din 369,60 RON estimat