Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE REVIZIE VEHICUL

Număr anunț
DA33632530
Autoritate contractantă
COMUNA LIVEZILE (PRIMARIA COMUNEI LIVEZILE) (CUI 4562117)
Furnizor / câștigător
AUROCAR 2002 SRL (CUI 11690410)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
747,24 RON
Valoare atribuită
747,24 RON
Data publicării
11.07.2023 11:08
Data finalizării
12.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

747,24 RON

din 747,24 RON estimat