Atribuită Cumpărare directă

Clipuri Chirurgicale non-absorbabile din Polimer-HEM-O-LOK

Număr anunț
DA33632760
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
ALPHA MEDICAL SRL (CUI 13878004)
Cod CPV
33141122-1 · Cleme chirurgicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.016 RON
Valoare atribuită
2.016 RON
Data publicării
11.07.2023 11:08
Data finalizării
12.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.016 RON

din 2.016 RON estimat