Atribuită Cumpărare directă

Toalete ecologice - Pachet Complet

Număr anunț
DA33632812
Autoritate contractantă
SERVICIUL COMUNITAR DE UTILITATI PUBLICE AL ORASULUI FIENI (CUI 45067019)
Furnizor / câștigător
ECO BEST ACTIVE SRL (CUI 29342710)
Cod CPV
45215500-2 · Toalete publice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.240 RON
Valoare atribuită
2.240 RON
Data publicării
11.07.2023 11:08
Data finalizării
12.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.240 RON

din 2.240 RON estimat