Atribuită Cumpărare directă

Lucrari reamenajare birou

Număr anunț
DA33633031
Autoritate contractantă
DIRECTIA NATIONALA ANTICORUPTIE (CUI 14838148)
Furnizor / câștigător
VAALBARA INDUSTRIES SRL (CUI 35943448)
Cod CPV
44112200-0 · Acoperitoare de podea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.768 RON
Valoare atribuită
11.768 RON
Data publicării
11.07.2023 11:08
Data finalizării
12.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.768 RON

din 11.768 RON estimat