Atribuită Cumpărare directă

Pachet articole de birou O.S.B.A

Număr anunț
DA33633498
Autoritate contractantă
OCOLUL SILVIC BUZAUL ARDELEAN R.A (CUI 17177326)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.706,39 RON
Valoare atribuită
1.706,39 RON
Data publicării
11.07.2023 11:08
Data finalizării
12.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.706,39 RON

din 1.706,39 RON estimat