Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE INTRETINERE EVIDENTA POPULATIEI

Număr anunț
DA33633559
Autoritate contractantă
ORAS BAILE OLANESTI (CUI 2541215)
Furnizor / câștigător
CONFERCHIM SRL (CUI 17430215)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
785,74 RON
Valoare atribuită
785,74 RON
Data publicării
11.07.2023 11:08
Data finalizării
12.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

785,74 RON

din 785,74 RON estimat