Acasă · Licitații
· Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Atribuită
Cumpărare directă
Inchiriere utilaje pentru amenajare teren pct Hotar
- Număr anunț
- DA33633638
- Autoritate contractantă
- COMUNA BARBATESTI (CUI 2541843)
- Furnizor / câștigător
- MARIDOR TRANSPORT SRL (CUI 19657711)
- Cod CPV
- 45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.000 RON
- Valoare atribuită
- 19.000 RON
- Data publicării
- 11.07.2023 11:08
- Data finalizării
- 12.07.2023 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.