Atribuită Cumpărare directă

PRODUSE FARMACEUTICE

Număr anunț
DA33634147
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC SANITAR BISTRITA (CUI 4426808)
Furnizor / câștigător
FARMACIA FARMILLA SRL (CUI 16753021)
Cod CPV
85149000-5 · Servicii farmaceutice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
701,66 RON
Valoare atribuită
701,66 RON
Data publicării
11.07.2023 11:08
Data finalizării
12.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

701,66 RON

din 701,66 RON estimat