Atribuită Cumpărare directă

Stâlp cromat de ghidare cu bandă retractabilă albastră, lungime 3 metri

Număr anunț
DA33634192
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01812 (CUI 24352365)
Furnizor / câștigător
DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI 28940350)
Cod CPV
44212225-2 · Stalpi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.361,50 RON
Valoare atribuită
8.361,50 RON
Data publicării
11.07.2023 11:08
Data finalizării
12.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.361,50 RON

din 8.361,50 RON estimat