Atribuită Cumpărare directă

NITROGLICERINA 0.5MG X 20CP ZENTIVA (NITROGLYCERINUM)

Număr anunț
DA33634193
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA GIURGIU (CUI 7709183)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33622100-7 · Medicamente utilizate in cardiologie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
176,25 RON
Valoare atribuită
176,25 RON
Data publicării
11.07.2023 11:08
Data finalizării
12.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

176,25 RON

din 176,25 RON estimat