Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE MANAGEMENT PROIECT

Număr anunț
DA33634276
Autoritate contractantă
COMUNA CIUGUD (CUI 4562516)
Furnizor / câștigător
COMAN MATEI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 37302121)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
989,90 RON
Valoare atribuită
989,90 RON
Data publicării
11.07.2023 11:08
Data finalizării
12.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

989,90 RON

din 989,90 RON estimat