Atribuită Cumpărare directă

pachet alimente, birotica și pachet curățenie

Număr anunț
DA33634663
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SIRET (CUI 40119079)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.939,48 RON
Valoare atribuită
3.939,48 RON
Data publicării
11.07.2023 11:08
Data finalizării
12.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.939,48 RON

din 3.939,48 RON estimat