Atribuită
Cumpărare directă
PLUTITOR ELECTRIC APA UZATAX10buc, 100ml X Cablu CYABY 4X6mm, 60x Cablu CYABY 3X1.5 mm,Acumulator 30
- Număr anunț
- DA33634735
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
- Furnizor / câștigător
- SECURITY SERVICE INSTALL S.R.L. (CUI 40634295)
- Cod CPV
- 48921000-0 · Sisteme de automatizare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.426,10 RON
- Valoare atribuită
- 10.426,10 RON
- Data publicării
- 11.07.2023 11:08
- Data finalizării
- 12.07.2023 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.