Atribuită Cumpărare directă

Pachet tonere

Număr anunț
DA33634822
Autoritate contractantă
Directia Administrare Piete, Targuri si Oboare Vaslui (CUI 27866395)
Furnizor / câștigător
UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI 31306086)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
439,31 RON
Valoare atribuită
439,31 RON
Data publicării
11.07.2023 11:08
Data finalizării
12.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

439,31 RON

din 439,31 RON estimat