Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de acoperire terasa exterioara Hotel Sport

Număr anunț
DA33634919
Autoritate contractantă
COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL "LIA MANOLIU (CUI 4203890)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCTII IMPEX STAR SRL (CUI 15492033)
Cod CPV
45261000-4 · Lucrari de sarpanta si de invelitori si lucrari conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
78.054,09 RON
Valoare atribuită
78.054,09 RON
Data publicării
11.07.2023 11:08
Data finalizării
12.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

78.054,09 RON

din 78.054,09 RON estimat