Atribuită Cumpărare directă

PACHET CARTUSE CERNEALA Editua USV 8875 IS

Număr anunț
DA33635205
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI 8122852)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
592,88 RON
Valoare atribuită
592,88 RON
Data publicării
11.07.2023 11:08
Data finalizării
12.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

592,88 RON

din 592,88 RON estimat