Atribuită Cumpărare directă

Service auto

Număr anunț
DA33636370
Autoritate contractantă
LICEUL DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA (CUI 3126535)
Furnizor / câștigător
CORZAH AUTO GROUP SRL (CUI 12136554)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.931,99 RON
Valoare atribuită
1.931,99 RON
Data publicării
12.07.2023 11:08
Data finalizării
13.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.931,99 RON

din 1.931,99 RON estimat