Atribuită Cumpărare directă

Revizie aparate de aer conditionat tip split

Număr anunț
DA33636524
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA PLOIESTI (CUI 28035122)
Furnizor / câștigător
EAST WEST SRL (CUI 14658538)
Cod CPV
50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.375 RON
Valoare atribuită
12.375 RON
Data publicării
12.07.2023 11:08
Data finalizării
14.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.375 RON

din 12.375 RON estimat