Atribuită Cumpărare directă

Diverse scule de mana si masina de gaurit pentru CSS Alexandra Onesti

Număr anunț
DA33636739
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Bacau (CUI 8550000)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
42622000-2 · Masini de filetat sau de gaurit (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.552,31 RON
Valoare atribuită
1.552,31 RON
Data publicării
12.07.2023 11:08
Data finalizării
13.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.552,31 RON

din 1.552,31 RON estimat