Atribuită
Cumpărare directă
Feronerie usa antifoc 3 pozitii
- Număr anunț
- DA33636972
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Iasi (CUI 4701509)
- Furnizor / câștigător
- JAGUAR S.R.L. (CUI 12268350)
- Cod CPV
- 44520000-1 · Broaste, chei si balamale (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.203,31 RON
- Valoare atribuită
- 2.203,31 RON
- Data publicării
- 12.07.2023 11:08
- Data finalizării
- 17.07.2023 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.