Atribuită Cumpărare directă

Studiu geotehnic pentru Centrala Electrica Fotovoltaica - productie energie din surse regenerabile

Număr anunț
DA33637095
Autoritate contractantă
COMUNA IZVORU BERHECIULUI (CUI 4670224)
Furnizor / câștigător
POLSE TERRAS SRL (CUI 37767380)
Cod CPV
71332000-4 · Servicii de inginerie geotehnica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.500 RON
Valoare atribuită
3.500 RON
Data publicării
12.07.2023 11:08
Data finalizării
13.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.500 RON

din 3.500 RON estimat