Atribuită
Cumpărare directă
1-3 Beta D Glucan
- Număr anunț
- DA33637209
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI 9000578)
- Cod CPV
- 15622100-5 · Glucoza si produse pe baza de glucoza (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.484 RON
- Valoare atribuită
- 4.484 RON
- Data publicării
- 12.07.2023 11:08
- Data finalizării
- 17.07.2023 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.