Atribuită Cumpărare directă

PACHET TRICOURI POLO PERSONALIZATE CONFORM OFERTA DE PRET 116/07.07.2023

Număr anunț
DA33637256
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA OAMENI BUNI (CUI 30832678)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.757,75 RON
Valoare atribuită
1.757,75 RON
Data publicării
12.07.2023 11:08
Data finalizării
12.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.757,75 RON

din 1.757,75 RON estimat