Număr anunț
DA33637380
Autoritate contractantă
SANATORIUL BALNEAR SI DE RECUPERARE TECHIRGHIOL (CUI 4300868)
Furnizor / câștigător
PRODES 2002 SRL (CUI 14312762)
Cod CPV
39220000-0 · Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.440 RON
Valoare atribuită
2.440 RON
Data publicării
12.07.2023 11:08
Data finalizării
13.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.440 RON

din 2.440 RON estimat