Atribuită Cumpărare directă

OLANZAPINA TEVA 10 mg X 30 COMPR. FILM. 10mg TEVA B.V.

Număr anunț
DA33638390
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
MEDIMFARM SA (CUI 1359259)
Cod CPV
33661600-7 · Psihoanaleptice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
195,20 RON
Valoare atribuită
195,20 RON
Data publicării
12.07.2023 11:08
Data finalizării
13.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

195,20 RON

din 195,20 RON estimat